LONG-TERM POSSIBLE

APARTMÁNY

Haas Apartments

Ubytování v soukromí, v luxusně vybavených apartmánech 1+1
(40-45m2za rozumnou cenu. Každý apartmán má balkon nebo terasu. Apartmány disponují parkováním u domu zdarma. Nadstandardně vybavené ubytování se nachází v lokalitě Brno-Žabovřesky, s dostupností do centra Brna během 10 minut, na brněnské výstaviště během 5 minut a na brněnskou přehradu či Grand prix také do 10 minut. Haas apartments uspokojí i náročné klienty, manažery, či zahraniční hosty, kteří preferují spíše ubytování v soukromí apartmánu, než ubytování v hotelu nebo penzionu..

Apartmány nabízí

Pro ubytované je v ceně k dispozici parking u domu zdarma, WiFi připojení , láhev vody, ovoce, káva a čaj a lehké občerstvení. Kuchyně je plně vybavená množstvím spotřebičů a nádobím potřebným k vlastní přípravě pokrmů. Lednice může být na objednání vybavena běžným sortimentem alkoholických a nealkoholických nápojů, pro zájemce je možno zajistit potraviny, luxusní alkohol a chlebíčky. V obývací části je LCD televize. Ve spacím koutě je umístěna manželská postel (možnost dvou oddělených postelí), která je v obývací části doplněna rozkládací sedačkou, kde se pohodlně vyspí další dva hosté. Apartmány mají ubytovací kapacitu pro 4 osoby. Možnost dlouhodobých pobytů i pronájmu celého domu pro firemní klientelu s výbornou dostupností na výstaviště( kapacita až 12 hostů)

Poloha ubytování v HAAS APARTMENTS u centra Brna

Naše ubytování v soukromí, v apartmánech na ulici Haasova, vám nabídne výbornou dopravní dostupnost. Nacházíte se kousek od centra, přitom v klidné lokalitě s pohodlným nájezdem na dálniční síť.
Naše ubytování v soukromí, v centru Brna na ulici Haasova, Vám nabídne výbornou dopravní dostupnost, zároveň se však nachází v klidné ulici s výhledem do zahrady a les.